Útulný apartmán v srdci Prahy ❤️ 2 pokoje/2 koupelny

★ Ubytování Praha centrum ★ Útulný apartmán v srdci Prahy ★ 2 ložnice a koupelny ★ Až 7 hostů ★ Netflix TV ★ Vybavená kuchyně ★ Rychlá WiFi ★

Ubytujte se pár kroků od Václavského náměstí v barokní perle Prahy. Originální útulný apartmán v srdci Prahy s dvěma ložnicemi a koupelnami, vybavenou kuchyní a zaskleným balkonem vás překvapí svým komfortem a osobitostí. Užijte si bydlení v samém centru, pár kroků od metra a množství restaurací a obchodů. Originální umění, perské koberce, pohodlné manželské postele, rychlá WiFi, TV a skvělé espresso.

Utulný apartmán v srdci Prahy

Vše zařízeno pro spokojeně strávenou dovolenou nebo delší pobyt. Přijeďte si užít skvělou atmosféru staré Prahy! Ubytujte se v barokním domě se zahradní kavárnou v srdci Prahy, kde najdete skvělé bydlení, naprostý klid a cestovní komfort. K dispozici je dvoupatrový apartmán s dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, plně vybavenou kuchyní a unikátním zaskleným balkonem.

Budete bydlet v samém centru města, pár kroků od metra, tramvají a nepřeberného množství restaurací, kaváren a obchodů. Přesto je dům naprosto klidný a rušit by vas mohly snad jen zvony z nedalekého chrámu Panny Marie Sněžné ve Františkánské zahradě.

Útulný apartmán v srdci Prahy

Útulný apartmán v srdci Prahy – vítejte v barokní perle od Kiliána Ignáce Dientzenhofera

Najdete u nás originální umění na stěnách a perské koberce na podlaze, dvě pohodlné manželské postele, dvě komfortní rozkládací pohovky, vysokorychlostní internet, televizi s Netflixem, bluetooth reproduktor a přístup k pračce a sušicce. Kuchyň je velmi dobře vybavená elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, topinkovačem, nádobím, příbory a skvělým espresso kávovarem. Přijeďte a nebude se vám chtít odjet. 🙂
Ubytování Praha centrum

Prague Comfortable Accommodation Historic Houses – Ubytování v samém srdci Prahy

Old Town Magical Stay 2BDR Historic House

Sprawling City Views from an Enchanting Gem

Pure Luxury Suite Friendly Calm Residence Prague

Comfortable Stay in Heart of Prague Historic House

Back to the History Prague Accommodation

Cozy Stay at Heart of Prague Historic House

Living History at Heart of Prague Historic House

Comfy Villa Loft Prague Residence Stay

Comfortable Flat Old Town Jewish Quarter St. Agnes 2BDR TV

The Magical Garden – Old House Prague Centre

Old Prague Baroque Gem with Terrace

Modern Living Nice Residential Area Vršovice TV Washer Dryer

Bright Comfy Green Nest Prague 2BDR Accommodation

Útulný apartmán v srdci Prahy